Statystyka

3154271
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Ogólnie
693
773
693
16969
23212
3154271

Twoje IP 54.81.166.154
facebook.png  nk.png  stat4u

 

Świebodzicka przychodnia na Alejach Lipowych

Swiebodzice Przychodnia

     Niemal wszystkie poradnie specjalistyczne działające w Miejskim Ośrodku Zdrowia w Świebodzicach mają podpisany kontrakt na 2011 rok. Przychodnia od 1 stycznia rejestruje i przyjmuje swoich pacjentów bez żadnych kłopotów.
     Dzięki rozsądnym działaniom dyrekcji Miejskiego Ośrodka Zdrowia pacjenci tej największej przychodni w mieście nigdy nie muszą się martwić, co będzie po 1 stycznia. Lekarze przyjmują, nie ma kolejek.
     W zakresie poradni specjalistycznych czekamy jeszcze na kontrakt dla poradni ginekologiczno-położniczej, przy czym oczywiście panie w ciąży oraz pilne przypadki są załatwiane w naszej poradni. Lada dzień nastąpi rozstrzygnięcie ze strony NFZ – zapewnia Adrian Szewczyk, dyrektor przychodni.
     Postałe poradnie specjalistyczne tj. poradnia chirurgiczna, ortopedyczna, laryngologiczna, kardiologiczna, diabetologiczna, urologiczna, logopedyczna, okulistyczna, pulmunologiczna, neurologiczna, dermatologiczna oraz zdrowia psychicznego - od nowego roku funkcjonują normalnie, a kontrakty na poszczególne poradnie w naszej przychodni podpisane są - mimo trudnego okresu - na poziomie ok. 15% wyższym, niż w roku ubiegłym.
     Największa przychodnia w mieście przygotowuje się do sporego wyzwania. Będzie to informatyzacja placówki, a dzięki niej m. in. zostanie usprawniony system rejestracji pacjentów.
     Jest to proces trudny i skomplikowany. W związku z tym bardzo prosimy pacjentów o wyrozumiałość w pierwszym okresie. Później - jesteśmy pewni, że pacjenci odczują usprawnienie procesu rejestracji – zapewnia Adrian Szewczyk.
     Przypominamy także, że rejestracja telefoniczna w ośrodku jest możliwa, jednak ze względu na bardzo dużą liczbę pacjentów, stawiających się rano osobiście - prosimy o korzystanie z tego rodzaju rejestracji dopiero po godzinie 8:00.
Numery do rejestracji to: 74 664 59 51 i 52.

Agnieszka Bielawska-Pękala

Komentarze   

 
+2 #4 Guest 2016-03-01 08:25
Rejestracja ... małe prawdopodobieńs two sukcesu ... a wizyta u jednego z lakarza przypomina sklep z PRL-u ... Nie wiem dlaczego ten Pan nie nazwe go doktorem tyle lat siedzi na tym stołku !!!!
Cytować
 
 
+4 #3 Guest 2013-03-30 23:00
Więc widać miała Pani szczeście :) Ja od dawna poważnie choruję, więc w ośrodku niestety muszę często tam bywać. I nie mogę zmienić zdania. W ośrodku jest też duża różnica - jeśli dziecko jest chore lub źle się czuje nikt nie powie "nie". A dorośli? No właśnie - kolejka=kto pierwszy ten lepszy... Ale mam nadzieję, że jeśli znów będzie musiała Pani tam pójść to mam nadzieję, ze znó sie Pani uda ;)
Cytować
 
 
-4 #2 Guest 2013-03-28 18:07
Niestety nie mogę zgodzić się z przedmówcą. Na szczęście nie muszę zbyt często korzystać z usług przychodni, ostatnio jednak w związku z chorobą dziecka musiałam. Odebrałam dziecko ze szkoły około 11 i z biegu dostałam się do pediatry, dostałam skierowanie na wyniki, które zrobiłam następnego dnia rano. Wcale nie byłam w ośrodku godzinę wcześniej a zaraz po 9 byłam już w pracy. Wszystko poszło tak sprawnie. Następnego dnia telefonicznie zarejestrowałam się do lekarza a Pani Doktor była tak miła, że udzieliła mi informacji na temat wyników mojego dziecka również telefonicznie. Nie musiałam wychodzić wcześniej z pracy żeby dowiedzieć się, że córce nic nie jest. Wiadomo nie jest idealnie, ale chyba powodów do narzekania tez nie ma
Cytować
 
 
+5 #1 Guest 2013-03-26 20:42
Porażka! Jeden wielki bałagan! Żeby się zarejestrować to trzeba wstawać o 5 rano bo inaczej numerków brakuje! To samo gdy trzeba pójść na pobranie krwi, trzeba być z godzinę wcześniej bo inaczej się nie uda. Rejestracja telefoniczna do zwykłego lekarza prawie niemożliwa, jak zawsze numerków dawno nie ma. Lekarze są dobrzy, ale ich ilość i rejestracja to porażka! Jak można powiedzieć pacjentowi że numerków już nie ma i trzebna próbować jutro?!! Skandal!!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież